فهرست حذفیات کنکور 1400

برا ریاضیات یک کتاب ریاضی با طعم گیلاس بود که در حد بچه های تجربی بود 78 درصد زدم.برا بقیه عمومی ها هم که کتاب نداشتم بیشتر تست هایی که تو سایتا هست زدم البته درصد هامم خوب نبود! هوش: تست. کامپیوتر کتاب سبزعلی گل حجمش زیاده وقت نمیشه من میخوام کامپیوتر فقط تست های سالهای قبل رو بخونم. سلام.من تربیت بدنی هستم.نفر اول بودم البته نمرم زیاد بالا نبود من سوالای دانشگاه پیام نور رو توصیه میکنم خودم دانشجوی پیام نور بودم و الن ارشد دولتی میخونم.هم سوالای ارشد از پیام نور بود هم سوالای تخصصی این آزمون.مدیریت رو 42 زدم..سنجش رو 42..روش تدریس36..فیزیولوژی18..رشد و یادگیری 32..البته من هیچ مطالعه ایی نداشتم چون دانشجو بودم اصلن وقت نداشتم.. ابتدائا عرض ميکنم سطح سؤالات آزمون استخدامی دبیری عربی، عموما در سطح آزمون کارشناسی ارشد است و برخی سوالات پایین تر از آن حد و برخی هم در حد آزمون دکترا است، اما تعداد این گونه سؤالات به نسبت کمتر است. سلام عزیزم خوبی؟ درسنامه ایران استخدام، وکتاب تست هردوتا شون برای درس 40تا 50 خوب هست، بستگی به اطلاعات خودتون داره میتونید 60درصد بزنید، چون سطح سوالات خیلی ازکنکور سراسری پایین تر هست، شما این دوتا کتاب را چندین بار بخونید، چون یک کتاب راچند با خوندن بهتراز چند کتاب را یه بار خوندن هست، اگه بخواید غیر از این کتاب ها بخونید برا هردرس عمومی باید چندتا کتاب بخونید، بنابر این ایران استخدام خیلی بهتر است که اون را چند بار بخونید، درکنار معارف این کتاب اندیشه او2 سبحانی انتشارات پیام نور وخلاصه معارف گاج دبیرستان که تونت هست 21 صفحه است، شما راحت میتونیدمعارف را بالا 80بزنید،اندیشه 1و2 وخلاصه گاج از نت دانلود کنید، درکنار ادبیات جزوه علی کنکوری که تونت هست دانلود کنید بخونید، و درکنار اطلاعات عمومی وصیت نامه امام خمینی وچشم انداز 1404 وقانون اساسی که تونت هستند دانلود کنید بخونید، قربونت برم.

بعد دوباره برگردین سراغ سوالا و جواب بدین .

جملات مجهول و should could و..همونارو بخونین بعد تست بزنین. بعد برین سراغ متن . بعد دوباره برگردین سراغ سوالا و جواب بدین . به عبارت دیگر باید گفت که اعداد طبیعی در اصل نسبتهایی منطقی هستند که نه به اشیاء بلکه به مفاهیم تعلق دارند و در زمره مفاهیم میباشند.عدد خاصی مانند 3 بدین معنی است که سه شئ در تحت آن قرار میگیرند.اعداد در اصل دارای مفاد و معنی منطقی هستند، مفاهیمی هستند که اشیایی در تحت مفهوم آنها قرار میگیرند.قضایای ریاضیات هم اساسا از اصول متعارف منطقی به کمک قیاس منطقی قابل استخراج میباشند (5) به عبارت دیگر تمامی اثباتهای ریاضی میتوانند به یک سری عملیات مکانیکی بر روی نمادهای منطقی تحویل و تجزیه گردند. از این آموزش نه تنها در درک مفاهیم مرتبط با درس ریاضی عمومی 1، بلکه می­توان از آن به شیوه­های مختلفی در امر آموزش حساب دیفرانسیل، انتگرال و هندسه تحلیلی نیز استفاده کرد. میزان استفاده از نیمکره ها حتی بر انتخاب شغل نیز بی تاثیر نیست به طوری که مشخص شده است اکثر سیاست مدار ها و هنرمندان در گروه افراد راست مغز قرار دارند. Content was generated with the help of GSA Content Generator DEMO!

بازی و ریاضی

کلیهی تمدن های بشری به همان طریقی که روشهایی را برای نماد کردن بیان می کنند، با همان شیوه، نظام های ریاضی را نیز ایجاد کرده و آنها را به نسل بعدی منتقل می کنند. » آشنا شود و در آخر اینکه مفهوم ۲ و ۲ می شود ۴، را خوب درک کند. من این کار را به توصیه سپیده جون انجام دادم و الان واقعا دارم نتیجه شو می بینم. بعد از آن می توانید از قطعات یخ استفاده کنید و یا از آب های رنگی که با این کار می توانید او را ترغیب کنید که مفاهیم حجمی و اندازه ها را خوب بیاموزد. زمانی که کودکان مبتلا در بازی های ریاضی مشارکت می کنند ضمن مرور مفاهیم، این فرصت فراهم است که همه چیز را از نزدیک لمس نماید به طوری که مشخص شده است زمانی که ریاضیات لمسی برای آموزش مفاهیم پایه (جمع، تفریق، ضرب و تقسیم) به کار گرفته شود، بازدهی نتیجه به شدت افزایش می یابد. ببین من همه این سه کار را انجام دادم و شکر خدا الان وقتی سوالات سالهای قبلو می بینم خیلی راحت تر میتونم جواب بدم.

بعد اینکه روی قلتک افتادی برای مرور فقط تست کار کن اگه اشتباه زدی بلافاصله جوابشو با نکته اش بخون. کافیه شبی یکی دوتا متن ازمون های استخدامی رو تست بزنین . ولی در کل لغت های دبیرستان و ۵۰۴ و تافل در سطح ازمون های استخدامی هستن . گرامر ازمون های استخدامی تا حدودی راحته. رشته تخصصی ادبیات منابع درسیش کتابای دوره ی دبیرستان وپیش دانشگاهی نظام قدیم هستش واز درسای دانشگاه سوال طرح نمی کنند کتابایی که باید مطالعه کنیین تاریخ ادبیات ۱و۲ دبیرستان .عروض وقافیه ی پیش دانشگاهی(بیشتراستثناهارو میدن مثلا وزن دوری)،آرایه های ادبی،سبک شناسی ،زبان فارسی دبیرستان وپیش دانشگاهی،ادبیات فارسی دبیرستان وپیش دانشگاهی،قسمت آیین نگارش و ویرایش هم زبان فارسی دبیرستان رو بخونید وکتاب سمیعی وکتابای نظام جدید را هم حتمن بگیرین بخونین یه کتاب تستی هم داره لقمه مهرو ماه وهمچنین کتابای تستی پنج گنج که میتونه بهتون کمک کنه درکل بتون بگم فقط از دبیرستان سوال میاد نظم ونثرش که کلن مفهومی میاد بیشترقرابت معنایی هستش و بقیه سوالات هم مثلن یه بیت میده میگه کدوم ارایه وجود داره گزینه ها هم هستش استعاره مجاز تشبیه کنایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *