ریاضی را با اپلیکیشن به کودکان بیاموزید

آموزش ریاضی با استفاده از ابزار ، بسیار جذاب تر، عینی تر و به یاد ماندنی تر از روش های دیگر می باشد.آشنایی با مفهوم اعداد، اشکال هندسی و مفاهیم پایه ای ریاضی هدف دوره ی آموزشی بازی ریاضی است. بازی های آنلاین و رایگان، این امکان را به کودکان می دهد تا با شیوه ای جذاب به یادگیری ریاضیات بپردازند. آموزش هر یک از این مفاهیم می تواند بر اساس تمایل طبیعی کودکان در ساختن مجموعه ای (کلکسیونی) از اشیاء انجام شود. تمرکز اصلی آموزش بر فعالیتهایی بود که موجب تحریک و تقویت پیوندهای عصب شناختی کودک میشد. 2006) و راسل و نوئل (2007) اشاره کرد که نشان داده اند کودکان با ناتوانی در ریاضی در حافظهی فعال، حافظه­ی اسامی، چهره­ها و به ویژه حافظه­ی دیداری-فضایی و بلندمدت عملکرد پایینتری نسبت به دانشآموزان عادی دارند. هدف: پژوهش حاضر ارزیابی مواد آموزشی برنامه درسی ریاضیات پایه ششم ابتدایی دانشآموزان آهسته گام بود. یافتهها: نتایج آزمون تحلیل واریانس چندمتغیره نشان داد که بین کارکردهای اجرایی در دو گروه دانشآموزان با اختلال خواندن و اختلال ریاضیات به تفکیک جنسیت تفاوت معنادار آماری وجود دارد .

ریاضیات دبستان

Math and Sorcery، یک بازی جالب و سرگرم کننده است که به وسیلهی آن میتوانید مهارتهای خود را در انجام اعمال ریاضی محک بزنید. Operation Math برنامه منحصربهفردی است چون رابط کاربری آن را مثل یک بازی طراحی کردهاند، به این صورت که 105 مأموریت زمانی دارد و به کودکان اجازه میدهد که تمام عملیات ریاضی را یاد بگیرند و تمرین کنند؛ عملیاتی همچون جمع کردن، تفریق، تقسیم و ضرب. در این دوره آموزشی کودکان با استفاده از چرتکه در قالب کلاس و تمرینات در خانه میتوانند اعمال جمع و تفریق و ضرب و تقسیم را در سه مرحله انجام دهند . حالا این سه کتاب دسته دوم سه تاش ۱۶۰۰۰ تومان خریدم اما خواندن این سه تا کتاب قلق خاص خودش داره یعنی تو آیاتش نکات ریزی هست و متنش که معمولا از چشم ما پنهان میمونه که باید برید سایت آلا و دین و زندگی نظام قدیم رنجبر زاده دانلود کنید و براساس اون برید جلو و نکاتی که میگه یاداشت کنید که کلا سر جمع میشه ۵ روز ولی وقتی با این نکات کتاب مرور می کنید تازه میفهمید چی به چیه؟ شاید یکم پست ما طولانی شد، اما همش سه تا نکته دیگه مونده.

پس پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه شوید تا شما را بیشتر با این بازی پولساز آشنا کنیم و چندی از ترفندهای ویژه آن را در اختیار شما بگذاریم. ما در آموزشگاه چرتکه آریا تهران اقدام به آموزش چرتکه با رعایت ضوابط و اصول بهداشتی در دوره کرونا برای کودکان و نوجوانان می نماییم. لذا شما می توانید با خیالی آسوده نسب به رعایت ضوابط بهداشتی در کرونا اقدام به ثبت نام فرزند خود در کلاس آموزش چرتکه آریا تهران نمایید. در این روش ، کلاس منعطف و دانش آموز محور است ، دانش آموزان بازی می کنند ، اما در واقع در حال یاد گیری هستند و در حین بازی ، ایده های خود را رشد و توسعه می دهند. همایش ” آموزش مفاهیم ریاضی به روش آی مت ” با حضور ” داریوش بیات نژاد ” مدیر کل بهزیستی استان البرز، ” مهشید موقر ” معاون تخصصی امور اجتماعی بهزیستی البرز و ” دکتر علی صفایی “مدیر بهزیستی شهرستان کرج در سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کرج برگزار شد. آموزش کارکردهای اجرایی به شکل گروهی و برای هر کارکرد در هر بلوک ده ساعت آموزش اعمال شد. هر انسانی با یک مغز نابالغ متولد می شود و دوران کودکی دراز مدتی را صرف رشد مغز می کند.

در این شرایط و شرایط مشابه دیگه ای درباره موضوعات مختلف، کودک به طور ملموس و واقعی به دونستن بعضی از مفاهیم ریاضی احساس نیاز می کنه، هر چند لازم نیست این نیاز اون همون موقع پاسخ داده بشه، اما شکل گیری این نیاز به خودی خود می تونه ذهن کودک رو به چالش بکشه، اونو در مهارت حل مسئله تقویت کنه و انگیزه و رغبت رو برای یادگیری مفاهیم در سنین بعدی و در دوران مدرسه بیشتر کنه. در این همایش ” بیات نژاد ” در خصوص جزییات این برنامه اظهار داشت : ” آی مت ” یک برنامه منحصر به فرد جهت غنی سازی محیط مهد های کودک در راستای ارتقاء و تقویت مهارت های پایه مانند ( مشاهده کردن ، فکر کردن ، استدلال و برداشتن موانع خلاقیت در کودکان 3 تا 7 سال ) می باشد که همه ی اینها در قالب مفاهیم ریاضیات است تا برنامه کامل آموزش ذهنی کودک را شکل دهد و در نهایت کودک را قادر به یادگیری و دوست داشتن ریاضی کند. تا در عین سادگی به راحتی تمام مفاهیم را فراگیرند. از آن پس کسی که از چرتکه برای محاسبت استفاده می کند می تواند به راحتی محاسبات سنگین جمع و تفریق در ریاضی را به صورت ذهنی انجام دهد. This data has been generated with the help of GSA Content Generator DEMO!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *