دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

چگونه به کمک بازی های سرگرم کننده، ریاضی را به کودکان آموزش دهیم؟ چگونه می توان به کودک مبتلا به اختلال یادگیری در ریاضی کمک کرد؟ علت بروز اختلال ریاضی چیست؟ تعداد افراد آن و وظیفه اون ها و هر چیزی که به ایران مربوط است مثل سازمان ملل – برجام- سند تحول بنیادین آموزش و پرورش- سند چشم انداز 20 سال آینده ایران که از سوی مقام معظم رهبری داده شده- رهبر کیست و وظایفش چیست – فرق ولایت فقیه با مرجع تقلید چیست و غیره مهم هستند. با داشتن برنامه ای دقیق شما می توانید تعداد تست های خود را روز به روز بیشتر کنید . بدون شک معرفی علوم پایه بخصوص علم ریاضی که مادر همه علوم است، کار بسیار دشواری است.زیرا این علم از یک سو ذهنی و تجریدی و از سوی دیگر عملی میباشد و در نتیجه یک تعریف باید کلی باشد تا بتواند تمامی ابعاد دانش ریاضی را در بربگیرد.در کل میتوان گفت که ریاضیات هنری است باستانی و از همان آغاز از جمله ذهنیترین و در عین حال عملیترین تلاشهای آدمی بوده است؛ یعنی از همان ۱۸۰۰ سال پیش از میلاد که بابلیها در زمینه خواص تجریدی اعداد به پژوهش پرداختند، ریاضیات در کنار جنبههای ادراکی نظری، به صورت ابزاری که هر روز برای مسّاحی زمین، دریانوردی و ساختن بناهای بزرگ مورد نیاز بود، به کار میرفت. Data was generated by GSA Content Generator DEMO.

بازی و ریاضی

۳- فردای اون روز دوباره قبل از خواندن مطالب جدید سعی کنید یک مرور کوتاه روی مطالب قبل داشته باشید، این مرور شاید ۵ دقیقه هم وقت شما را نگیرد ولی تاثیرش در ماندگاری مطالب بسیار بالاست(برای من که اینگونه بود). هر چند که آموزش ریاضی تاریخچه ای طولانی دارد ولی دیرینهی آن به عنوان یک رشته ی تحصیلی بیش از یک قرن است.(برونر و همکاران،۱۸۱۸،ص(۱۸در مدارس ابتدائی عهد کهن در کشورهای با فرهنگ و با سواد ریاضیات به همراه خواندن و نوشتن و چند موضوع دیگر به کودکان آموزش داده می شود. مسائل دینی که متناسب با عصر امروزی اجراشون متناسب شده. اول دوران بابلی ها دوم دوران یونانی ها، سوم عهد نیوتن و بالاخره عصر حاضر که از حدود 1800 سال پیش از میلاد شروع شده است و هنوز ادامه دارد و قضاوت صلاحیت آن را دوره ی طلایی ریاضیات نام نهاده اند امروز وضع به همین منوال است و شاید به همین دلیل در رشته ریاضی با دو گرایش محض و کاربردی روبه رو هستیم و ریاضی دانان از نظریه های ریاضی ، روشهای محاسبه ، آلگوریتمها و آخرین دستاوردهای رایانه ای برای حل مسائل اقتصادی ، مهندسی ، فیزیک و تجاری استفاده می کنند . This was created by GSA Content Generator DEMO!

نکته: برای دوستانی که هدفشون فقط I.C.D.L هست فقط بخش اول یعنی «واژه پرداز» را بخوانند. اگر زمانتون برای مطالعه کمه اصلا سمت کتب مرجع نرید فقط کتب کنکوری چون مختصر درسنامه داره که مفیده بعد هم تست داره و خیلی خوبه. برای اینکه فرآیند نتیجه گیری تسریع یابد پیشنهاد می شود نخست کودک مسائل را مطالعه کند سپس اطرافیان برای او تشریح کنند. با توجه به اینکه با جلو رفتن مباحث درسی، مسائل و سطوح تحصیلی دچار پیچیدگی بیشتری می شوند. توجه داشته باشید، فقط انتخاب معلم خصوصی ریاضی خوب نیست که مهم است. بحث های میان معلم و شاگرد درباره ی کشفیات و نتایج و بررسی های بیشتر که باید صورت گیرد. در کنار انتخاب درست معلم خصوصی ریاضی این نکته مهم را هم در نظر داشته باشید. برای دبیری معارف:کتابهای اندیشه اسلامی ۱و۲ آقای سبحانی و همچنین کتابهای دین و زندگی ۳سال دبیرستان و همچنین پیش دانشگاهی را خوب خوب بخونین واسه احکام هم به نظرم رساله آموزشی امامخمینی را خوب و دقیق بخونی کفایت میکنه واسه علوم قرآنی هم همون کتاب آموزش علوم قرآنی دانشگاه را بخون و آیین زندگی هم مال دانشگاه را بخون در ضمن سال گذشته خیلی از سؤالات این منبع از دین و زندگی چهار دوره دبیرستان اومده بود این چهارتا منبع خیلی مهم اند اگه تونستی تست های کنکورهای سالهای گذشته را بخون برای شناخت منابع هم بایستی یه کلیاتی از کتابهای دوره کارشناسی یه چیزهای بدونی این منبع را بیشتر به حالت کلی میدن…

ریاضی ویژه کودکان

چاپ دوم. تهران: انتشارات دانشگاه تهران. 4-برای مفاهیم حوزه ها بنظرم منبع مشخصی وجود نداره و کلا نزدیک 20 کتاب هست و تقریبا محاله بشه خوند ولی با جزوات بخصوص مال دانشگاه تهران و نمونه سوالات و سوالات سنوات گذشته کنکور ارشد میشه 50 زد.البته در این ماده سواد خیلی به دردت میخوره و طبق آموخته های قبلی میتونی خوب بزنی. گروه ریاضی دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان در دو رشته ریاضی کاربردی و ریاضیات و کاربردها در مقطع کارشناسی ارشد و در رشته ریاضی کاربردی در مقطع دکتری دانشجو می پذیرد. 6.منابع حوزه های جامعه شناسی خیلی زیاده و وقت کم هست و من ترجیح دادم تست بزنم.مجموعه سوالات کارشناسی ارشد پردازش رو از سالهای اولیه تا اخر رو با جوابای تشریحی خوندم که بتونم حداقل تا سی درصد جواب بدم برای این درس که منبع اصلی نخوندم ولی تونستم خداروشکر 80 درصد بزنم. اين دانشكده با گذشت بیست و پنج سال و دایر نمودن رشته های مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و جذب هیات علمی مورد نیاز از پتانسیل علمی و تحقیقاتی مناسبی برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *