دانشکده علوم دانشگاه ارومیه

دچار ضعف های بیشتری در ریاضیات هستند. اگرچه کاربرد آن در مناقشات اقتصادی ملموستر است اما رد پای این نظریه را در روابط انسانی و کاربردی میتوان جستجو کرد. آموزش و پرورش سخت بود زبانش حدود بیست و خورده ای زده بودم ولی نیرو بنظرم راحت بود و فکر کنم 7 تا از15 سوال درست جواب دادم که اکثرش گرامر و درک مطلب بود کلمه ها هیچیش جواب ندادم ،اره زبان فراره تمرین و تکرار میخواد و حتما بعد از هر درس تست کار کنید تا قوی بشین تقریبا آسانترین بخش زبان همون درک مطلب هست که نیازی به حفظ کردن کلمه نیست و با توجه به صورت سوال کلمه کلیدی که بهتون داده جواب رو از داخل درک مطلب پیدا میکنید خیلی راحته این بخش مثلا یه کلمه تو درک مطالب زیرش خط کشیده و میگه به کدوم جمله برمیگرده با توجه به خوندن جملات قبل و بعدش میشه جواب داد یا سوالی که در اکثر درک مطلب ها میاد متن در مورد چی هست یا اینکه چنتا جمله میده میگه کدومش صحیح است یا غلط که با توجه به اینکه شما یدور درک مطلب رو خوندین میتونید بفهمید کدوم جمله صحیح یا غلطع و اکثر موارد یه کلمه زیرش خط میکشن میگن معنیش چیه که معمولا لغت سختی هست و من همیشه بیخیالش میشم و…

بازی و ریاضی

همچنین به منظور دسترسی سریع تر به مطالب درسی عنوان شده در کتاب ریاضی چهارم دبستان نسخه الکترونیکی و رایگان این کتاب نیز در اختیار اولیا و دانش آموزان قرار گرفته است . ۱- تدریس آنالیز ریاضی توابع یک متغیره حقیقی به گونهای که در این درس مطالب مورد نیاز به عنوان پیشنیاز دروس مختلف ریاضی پوشانده شده باشد. در ارائه دروس ؛ سعی شده است به طور مختصر و کافی به همه نکات مورد نیاز؛ هر چند بسیار ساده؛ پرداخته شود تا دانشجویان با آرامش روانی کامل؛ جلسات را پیگیری کند. دوستان سعی میکنم هر چند روزی بیام و از تجربیات خودم واستون بگم . دوستان میخوام چند نکته دیگه برای شما بگم امیدوارم بدرتون بخوره . نکته دوم . دوستان سر جلسه اصلا درسی رو نخونده رد نکنید چون ممکنه سوالات بسیار ساده ای که اصلا احتیاج به خوندن نداشته باشه هم واستون بزارن مثلا من ی درسی رو اصلا نخوندم و میخواستم صفر بزارمش ولی با چند دقیقه وقت گذاشتن 36 درصد زدم خودم باورم نمیشد . در حین خوندن نکته برداری هم کنید که برای مرور ازش استفاده کنید.و تا میتونید تست بزنید. معلم آنلاین خود را برای ریاضی، زبان های خارجی و دروس شیمی، فیزیک و زیست از ویزتوت بیابید و از کلاس آنلاین ما استفاده کنید.

در قسمت حل مسئله، توضیحاتی برای خود معلم نوشته شده تا راهنمای او برای تدریس باشد. برای کامپیوتر کتاب استخدامی کاظم زرین و اطلاعات خودم همراه با کار کردن با نرم افزارهای ورد و اکسل و… درکنار کتاب ایران استخدام . پنجاه و یکمین گردهمایی بینالمللی ریاضی، مهمترین رویداد علمی ریاضیات ایران از ۲۷ بهمن تا اول اسفند با توجه به شرایط کرونایی به طور مجازی در دانشگاه کاشان برگزار میشود. سلام من از کتابهای گاج ادبیات وگاج زبان استفاده کردم.کتاب خیلی سبز جمع بندی دین و زندگی وکتاب تست سایت ایران استخدام ولی کتاب گاج زبان بدردم نخورد چون سطح سوالای آزمون بالاتربود.برای اطلاعات عمومی هم از جزوات اینترنتی و .. کمک گرفتم.هوش هم بنظرم وقت نذارید بهتره چون سرجلسه اصلا وقت نمیشه تستاشو حل کنی مگه اینکه واقعاباهوش باشی… من واسه تخصصی فقط حوزه ها کتاب کنکور ماهان خوندم کمی هم روش تحقیق. انتخاب دبیر ریاضی خوب و حرفه ای و شرکت در کلاس های او در کنار مطالعه بسیار کمک کننده می باشد ،شرکت در کلاس های کنکور و یا تدریس خصوصی در صورتی که فرد خود مطالعه نداشته باشد در کنکور کمک کننده نیست . که من کتابهای مقسمی رو دارم خوب توضیح داده. در کل منابع کنکور ارشد رو باید بخونید، اینجوری سوالات تخصصی رو خیلی خوب جواب میدید.

هوش: تست. کامپیوتر کتاب سبزعلی گل حجمش زیاده وقت نمیشه من میخوام کامپیوتر فقط تست های سالهای قبل رو بخونم. کتاب های اقای مقسمی انتشارات علوم پایه،برا درسای ساختمان،پایگاه برنامه نویسی خیلی مناسبه چون هم رووون توضیح داده همم سطح خیلی بالایی نداره و مناسب ازمونای استخدامی هستن. من خودم چون دکتر ی ام و بچه های قبول شده استان تهرانم خانما اکثرا دکتری دارن معمولا چندان تایمی واسه خوندن نمی زارن. فکر کن می خوای ازمون ارشد بدی واسه اون بخون. خداوند همیشه با قواعد هندسی تدبیر می کند. زبانم دوس دارم بخونم و هم با بچه سختمه نمیدونم بقیه درسامو قوی کنم یا زبانم بخونم؟ اطلاعات عمومی هم از نت بردار… فایلشو از توی نت هم میتونی دانلود کنی..حتماااا بخون و تو تستا یک کار کن.. سلام خلاقیت ریاضی پولیا که تو نت پی دی افش موجوده تمریناتشو بخونید.اصول آموزش ریاضی علم الهدایی و یه کتاب دیگه نویسنده اش بیژن زاده اس با نمونه سوال پیام نورو خط به خطبخونید حتی اسامی رو حفظ کنید این دو درس توقبولی نمره آورند.عددی و ریاضی و معادلات مدرسان و آنالیز ریاضی پوران و آمار پارسه. فنون تدریس شعبانی رو خوندم . This article has been done by GSA Content Generator DEMO.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *